Masaże

Masaż klasyczny – stosowany już w starożytności do dnia dzisiejszego, łagodzi takie dolegliwości jak nadmierne napięcie mięśniowe, skurcze mięśni, bóle pleców, bóle stawów, itp. Masaż klasyczny pozytywnie wpływa na stan fizyczny oraz psychiczny, dlatego też wskazany jest m.in. dla osób przemęczonych.

Masaż gorącymi kamieniami – obecnie powszechny w ośrodkach SPA jak i w centrach terapeutycznych. Jest to masaż z wykorzystaniem kamieni bazaltowych pochodzenia wulkanicznego. Terapia kamieniami ma dobroczynne działanie na nasze emocje, powala się odprężyć, odstresować, zadbać o siebie zarówno w sferze psychicznej jak i fizycznej.

masaz-goracymi-kamieniami-cameleo-spa

Masaż antycellulitowy bańką chińską – to masaż wspomagający zwalczanie cellulitu przy pomocy bańki chińskiej. Dobrane techniki działają na tkankę podskórną zmniejszając zastoje limfatyczne, usuwają złogi toksyn i szkodliwe produkty przemiany materii. Seria masaży sprawia, iż skóra staje się bardziej odżywiona, gładsza, jędrna i sprężysta.

walka_image  banka1.jpg

Drenaż limfatyczny – jest wykorzystywany przede wszystkim po mastektomii, w stanach pourazowych, w stomatologii mający na celu stymulacje chłonki, jak i w ośrodkach SPA działający oczyszczająco na organizm. Drenaż poprawia krążenie chłonki likwidując obrzęki limfatyczne. Daje bardzo dobre efekty w połączeniu z bandażowaniem, automasażem i kompresjoterapią.

drenaz_limfatyczny

Masaż relaksacyjny – to połączenie masażu całego ciała z użyciem aromaterapeutycznej oliwki. W masażu tym stosuje się naturalne olejki eteryczne o działaniu uspokająjącym, przeciwdepresyjnym, stymulującym układ odpornościowy. Jest to masaż aromaterapeutyczny odprężający całe ciało, rozładowujący napięcie nerwowe, przynoszący ulgę.

75b6748ec2

 

Serdecznie Zapraszamy

Akademia Rehabilitacji i Relaksu